Współpraca - cennik

Możliwe formy reklamy na stronie Cook Yourself.

Proponuję tzw. wpisy sponsorowane, przygotowane na podstawie produktu przesłanego przez reklamodawcę, wideo na kanale YouTube/Instastory/Facebook, recenzje produktów, konkursy dla czytelników, partnerstwo lub patronat. Jestem otwarta na niestandardowe kampanie reklamowe oraz na przesyłki kreatywne.

Każda ww forma współpracy wyceniana jest indywidualnie.

W sprawie współpracy, proszę o kontakt na adres: biurocook@gmail.com

Znajdziesz mnie na:
* Facebook - ilość polubień :  9.202
* Instagram (konto firmowe) - ilość polubień : 2.797
* YouTube 
Na życzenie przedstawiam poniżej statystyki blogu wg Google Analytics z poprzedniego, pełnego miesiąca.

Cześć!

Mam na imię Karolina i mieszkam w Łodzi. Gotowanie to moja pasja i hobby, to coś co powoduje, że się relaksuję i odpoczywam. Gotowaniem zajęłam się dosyć wcześnie, bo już w dzieciństwie moim ulubionym miejscem była kuchnia :)
Uwielbiam gotować i uszczęśliwiać ludzi jedzeniem. Nie straszna mi żadna kuchnia, bo jak wiadomo - z każdej można wyjść z dobrym daniem. Nie raz przesoliłam ziemniaki, czy przypaliłam ryż - ale komu to się nie zdarzyło? ;) Ważne jest, aby w kuchni czuć się swobodnie i nie bać się nowych smaków,  nowych połączeń czy nowych produktów! Szkoda życia na jedzenie w kółko ciągle tego samego!


Miło mi, że do mnie zajrzałeś! Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że będę mogła Cię ugościć w  mojej kuchni i pomożesz mi w gotowaniu ;)

_________________________________________
Aktualne współprace:

- Tefal Companion - klik wszystkie wpisyKampanie, w których brałam udział:

- Somersby - Stay Open Minded - klik - marzec 2014


Somersby - #Frendsie - lipiec-wrzesień 2014 - klik


Do chwili obecnej współpracowałam z:© Cook Yourself 2012-2018

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością autorki blogu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie, bez wiedzy i zgody autorki blogu, jest zabronione.