28 lipca 2014

#Frendsie #Somersby - Lord zaprasza do zabawy :)

Lord Somersby ponownie zapukał do moich drzwi z tajemniczą paczką i nowym zadaniem. 


Zanim przejdę do dalszych szczegółów wpisu, informuję, że jest on przeznaczonych dla osób pełnoletnich i powstał przy współpracy z marką Somersby. 


Zadanie to miało polegać na zebraniu swoich Znajomych i uwiecznieniem tego na zdjęciu. Ale przecież, takie zdjęcie "z rąsi" z Przyjaciółmi, to nie #selfie ale już #Frendsie - nowa fotograficzna moda na zdjęcie z Przyjaciółmi. #Frendsie nie promuje indywidualnej osoby, ale wspólną zabawę ze znajomymi.


Jako, że prowadzę bloga kulinarnego, samo #Frendsie jakoś mi nie podpasowało, więc postanowiłam zaprosić swoich Przyjaciół i wspólnie coś ugotować. Po wspólnych naradach ustaliliśmy, że będzie to pizza. Nie ukrywam, że rzadko zapraszam kogoś do swojej kuchni, bo jak wiecie, kuchnia to moje królestwo ;) Czasami znajdzie się tam mój Mąż, który jest testerem moich kulinarnych wynalazków ;) Teraz już wiem, że będę coraz częściej otwierać "drzwi do swojego królestwa" dla innych. Gotowanie z Przyjaciółmi to świetna zabawa.


Podczas przygotowania pizzy, uśmialiśmy się co nie miara - zresztą możecie sami zobaczyć :) Uprzedzę Wasze pytania - pizza wyszła, chociaż chłopaki na swojej części mieli górę składników niczym najwyższy szczyt na świecie ;)Już od dzisiaj zapraszam Was do robienia sobie #Frendsie a Lord #Somersby narodzi Wasze zdjęcia. Ważne jest aby były otagowane (jednocześnie) #Frendsie i #somersby. Czekają na Was nagrody niespodzianki. Lord będzie widział wszystkoie zdjęcia z Twittera, Instagramu i Facebooku. Ważne jest, aby opublikowane zdjęcia były opublikowane jako posty publiczne. Bo jak wiadomo Lord Somersby jest wszędzie :)

Serdecznie zapraszam do wakacyjnej zabawy z #Frendsie #Somersby :)
Przepis na pizzę znajdziecie tutaj.

1 komentarz:

© Cook Yourself 2012-2018

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością autorki blogu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie, bez wiedzy i zgody autorki blogu, jest zabronione.