19 marca 2015

Nowy smak od Lorda Somersby Elderflower Lime


Lord Somersby ponownie rozpieścił swoją świtę, serwując im nowy smak Somersby. Połączenie kwiatu bzu i limonki idealnie przywołuje wiosnę.

Zanim przejdę do dalszych szczegółów wpisu, informuję, że jest on przeznaczonych dla osób pełnoletnich i powstał przy współpracy z marką Somersby. 

Aktualnie w swojej ofercie Somersby ma 3 smaki - jabłkowy, jeżynowy i nowość - Elderflower Lime  -połączenie kwiatu bzu i limonki.


Somersby Elderflower Lime ma przyjemny i delikatny zapach i smak. Dominującym smakiem jest kwiat bzu, który jest lekko słodki. Natomiast nuta limonki, powoduje, że Somersby Elderflower Lime jest orzeźwiający. Nowa, biało-zielona etykieta jest świeża i przyciąga wzrok. Tak jak przy dwóch pozostałych smakach Somersby, uważam, że jest to napój piwny (45% piwa i 55% soku) w szczególności dla Pań, chociaż zauważyłam, że Panowie również rozsmakowali się w nowym smaku Somersby Elderflower Lime.Nowe Somersby  będzie idealnym trunkiem (zawiera 4,5% alkoholu), na nadchodzącą wiosnę i świetnie sprawdzi się, podany z kostkami lodu - w upalne lato. 


Połączenie kwiatu bzu i limonki zainspirowało mnie do stworzenie nowego, iście wiosennego przepisu na pyszny, delikatnie słodki deser. Wypatrujcie niebawem nowego przepisu.


#Somersby #ElderflowerLime
 ___________________________
/*wpis zawiera lokowanie produktu/

5 komentarzy:

© Cook Yourself 2012-2018

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością autorki blogu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie, bez wiedzy i zgody autorki blogu, jest zabronione.